Velmi si ceníme každého Vaše názoru. Pokud nás chcete pochválit za naší praci, nebo za náš osobní přístup, tak budeme rádi, když toto prostřednictvím našeho formuláře sdělíte ostatním. Pro nás mají Vaše slova opravdový význam, ať už se jedná o pochvalu, nebo kritiku. Vždy ale myslíme na to, že neustále je co zlepšovat. Děkujeme. 

podvod

Petr S | 22.02.2022

ECAT SKlep 250USD/ks je nejistá investice a možná podvod. Není ale tak drahý, jako např. podvod českých poslanců se solárními dotacemi: 4-členná rodina musela začít platit solárníkům (díky zkorumpovaným zastupitelům) cca 700-800usd ročně což poslušně platíme již více než 10 let).
Zastupitelé nám navíc na rozdíl od Andrea Rossiho nedali vybrat. Zatímco většině z nás ukrajovali tisíce Kč rok co rok bez možnosti bránit se, Rossi se své okolí snažil přesvědčit, že objevil něco, čeho lze využívat k levnému získávání energie. Zní to podobně, jako např.tvrzení, že existuje "temná energie" nebo "temná hmota". Takže já jsem se (vyjímečně) zamyslel a objednal 2ks.
Co mi tohle rozhodnutí přinese? Určitě méně problémů, než rozhodování mých zastupitelů o mně beze mne :)

Přidat nový příspěvek