Velmi si ceníme každého Vaše názoru. Pokud nás chcete pochválit za naší praci, nebo za náš osobní přístup, tak budeme rádi, když toto prostřednictvím našeho formuláře sdělíte ostatním. Pro nás mají Vaše slova opravdový význam, ať už se jedná o pochvalu, nebo kritiku. Vždy ale myslíme na to, že neustále je co zlepšovat. Děkujeme. 

Re: Re: Re: velké naftové motory

Venca | 11.05.2014

Jo Jo.. já se musím smát taky jak si tak pročítám tuto a jiné diskuse o HHO. Máš pravdu Czgeorge.. Byl a jsem velkým nedůvěřivcem ke všemu co si nemohu vyzkoušet nebo ověřit u jiných na vlastní oči. Papír nebo web snese vše jak se říká.. Jelikož ale jezdím, a rozpočet na benzín není neomezený :-) , tak jsem se rozhodl to vyzkoušet protože na druhou stranu jsem a vždy budu výzkumník pro vše nové na zemi, ve vzduchu a výš :-). No jednoduše koupil jsem si sadu na https://www.tankujvodu.cz/ a mam s tím najezděné už přes 5000km a v průměru mi spotřeba klesla s původních 7,7 na 5,8l. Tak se těmto negativním přístupům jenom směju. Chlapi vy, co počítáte fyzikální vzorečky (asi neúplné :-) ) tak počítejte dál, ale něco zaspíte... jinak skvělý web greenczech.cz, palec nahoru....Venca

Přidat nový příspěvek